Logowanie

Login:
Hasło:

Wszystkie aktualności:

 

22
II
2020

Harcmiting 2020

Dodał(a): Admin

Szczep Halny serdecznie zaprasza wszystkie drużyny harcerskie Hufca Kraków-Nowa Huta na tegoroczny turniej sportowy "Harcmiting Harcerski 2020".

Zgłoszenia przez ankietę internetową: https://tiny.pl/t63c3

Termin Harcmitingu: 07.03.2020 r.

Miejsce: Hala sportowa w Zespole Szkół Szkolno-Przedszkolnych nr 5 (Os. Oświecenia 30, 31-636 Kraków)

Koszt za osobę: 15 zł

Termin zgłoszeń: 03.03.2020 r.

Termin wpłat: 26.02.2020 r. oraz 04.03.2020 r. na dyżurze Hufca (ul. Kaczeńcowa 7)

Kontakt: szczep.halny@zhp.net.pl

 

Plakat (PNG, 470KB), regulamin (PDF, 1.089KB) i karta zgłoszenia (PDF, 303KB)

26
I
2020

Dzień Myśli Braterskiej

Dodał(a): Admin

Wspólne obchody święta przyjaźni harcerskiej odbędą się: 22.02.2020 o godz. 16.00 w Muzeum Nowej Huty

 

Plakat (JPG, 517KB) i zaproszenie (JPG, 398KB)

 

6
I
2020

Plan pracy hufca

Dodał(a): Admin

Na plan pracy hufca składają się plany cząstkowe różnych zespołów, wszystkie są dostępne tutaj

24
XII
2019

Życzenia od Komendy

Dodał(a): Admin

19
XII
2019

Śpiewanki instruktorskie

Dodał(a): Admin

W imieniu druhny Gosi Lach oraz krewnych i znajomych Mokrasa zapraszamy kadrę i instruktorów Hufca (aktywnie działających kiedyś i dziś) na wyjątkowe śpiewanki!
Nie tylko przypomnimy sobie największe obozowe szlagiery, ale także muzycznie przygotujemy do 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

termin: 10.01.2020 r. (piątek) start: 18.00
miejsce: Kaczeńcowa 7
wstęp: datek do puszki

 

Zabierzcie śpiewniki i gitary! Do zobaczenia!

 

1
XII
2019

Nowe adresy mailowe!

Dodał(a): Admin

Uwaga! Czas na zmiany w książkach adresowych!

KSI - ksi.nowahuta@zhp.net.pl

KSH - ksh.nowahuta@zhp.net.pl

ZKK - zkk.nowahuta@zhp.net.pl

Zespół Promocji - promocjanh@zhp.net.pl

Namiestnictwo Tropicana - nztropicana@zhp.net.pl

Namiestnictwo Orla Perć - namiestnictwo.orla.perc@zhp.net.pl

Namiestnictwo Ruber Ignis - sprawy starszoharcerskie ruber.ignis@zhp.net.pl

Namiestnictwo Ruber Ignis - sprawy wędrownicze wedrownicy.ruber.ignis@zhp.net.pl

Kapituła Odznaczeń - ko.nowahuta@zhp.net.pl

Szczep Czerwonych Maków - czerwone.maki@zhp.net.pl

Szczep Halny - szczep.halny@zhp.net.pl

Szczep Kolorowy - szczep.kolorowy@zhp.net.pl

Szczep Orogen - szczep.orogen@zhp.net.pl

Szczep Tęczowy - szczep.teczowy@zhp.net.pl

Szczep Unia - szczep.unia@zhp.net.pl

15
XI
2019

Spotkanie Rady Hufca

Dodał(a): Admin

Trzecie w tym roku spotkanie Rady Hufca

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] ... [35]