Aktualności - poprzedni Komendat Hufca (Jarek):

Zjazd Nadzwyczajny Hufca

Dodał(a): poprzedni Komendat Hufca (Jarek)

W środę 10 września 2014r. w sali teatralnej Szkoły Podstawowej nr 101 (siedziba Hufca) odbędzie się Zjazd Nadzwyczajny Hufca. Uprzejmie prosimy o przybycie na godz. 17:30, aby rozpocząć obrady punktualnie o 18:00.

Celami Zjazdu są:

• wybór 4 delegatów na Zjazd Chorągwi, który odbędzie się 18.10.2014r.
  • podjęcie decyzji w sprawie rozwiązań strukturalnych, dotyczących pozyskiwania środków w Hufcu oraz możliwości wprowadzenia gratyfikacji materialnych i ich ewentualnego zakresu dla osób, pozyskujących środki finansowe i rzeczowe na rzecz Hufca.

Czynne prawo wyborcze (mogą głosować na kandydatów) oraz głos decydujący na Zjeździe (mogą głosować w sprawach merytorycznych i formalnych) mają członkowie ZHP, którzy mają przydział służbowy do Hufca, pełnią funkcję instruktorską oraz mają opłaconą podstawową składkę członkowską. Bierne prawo wyborcze (mogą kandydować na delegatów) mają instruktorzy, którzy opłacili podstawową składkę członkowską oraz mają zaliczoną służbę instruktorską.

Serdecznie zapraszamy!

Inauguracja Roku Harcerskiego Hufca

Dodał(a): poprzedni Komendat Hufca (Jarek)

Serdecznie zapraszamy kadrę drużyn, szczepów i Hufca na Inaugurację Roku Harcerskiego Hufca, która odbędzie się na Kudłaczach w terminie 6-8.09.2013r. Cena: 15zł, zgłoszenia: zbiorcze od szczepów do 03.09.2013r. Szczegóły (JPG)

Ślub Beaty i Adama

Dodał(a): poprzedni Komendat Hufca (Jarek)

Phm. Beata Kulka HR i phm. Adam Madej HO serdecznie zapraszają Instruktorów Hufca Kraków Nowa Huta na swój ślub, który odbędzie się 6 października 2012r. o godz. 16:00 w parafii św. Brata Alberta na os. Dywizjonu 303!

VIII

Inauguracja Roku Harcerskiego Hufca

Dodał(a): poprzedni Komendat Hufca (Jarek)

Serdecznie zapraszamy kadrę drużyn, szczepów i hufca na Inaugurację Roku Harcerskiego do Rząski, 7-9.09.2012r. Cena 20zł od osoby, na zgłoszenia i wpłaty czekamy do 29 sierpnia.

Zakończenie roku harcerskiego Hufca

Dodał(a): poprzedni Komendat Hufca (Jarek)

Serdecznie zapraszamy wszystkie gromady, drużyny oraz kadrę instruktorską na zakończenie roku harcerskiego Hufca, które odbędzie się w niedzielę 17 czerwca 2012r.

Spotkanie rozpoczyna się o godz. 17:00 mszą świętą w kościele na Szklanych Domach (dolna kaplica).
Osoby, które nie będą uczestniczyć w mszy św., spotykają się pod kościołem o godz. 17:45. Następnie formowana będzie kolumna i nastąpi przemarsz na miejsce apelu. W przypadku niepogody, apel odbędzie się w kaplicy.

Święcenia Filipa Pajestki

Dodał(a): poprzedni Komendat Hufca (Jarek)

Nasz instruktor, pwd. Filip Pajestka, serdecznie zaprasza na swoje święcenia kapłańskie! Zaproszenie poniżej. Gratulujemy!

"Mam Was zaszczyt zaprosić na uroczystość przyjęcia Święceń Prezbiteratu , które otrzymam w sobotę 26 maja 2012 roku o godz. 9:00 w Katedrze Wawelskiej oraz na Mszę Świętą Prymicyjną, którą będę sprawował w kościele parafialnym p.w. Matki Bożej Królowej Polski (Arka Pana) 27 maja 2012 o godzi. 11:00"

pwd. Filip Pajestka

Extreme Day

Dodał(a): poprzedni Komendat Hufca (Jarek)