Zmiany w finansach

W nowym roku nowe formularze. Raport kasowy i nowy Protokoł z przeliczenia pieniędzy ze zbiórki publicznej. Wszystko wyjaśnione przez Druhnę Skarbniczkę na zakładce Finanse.

Zmiany, zmiany - KSI

Uwaga - od 1 stycznia 2017 obowiązuje nowy System Stopni Instruktorskich, a od 1 marca 2017 - nowy regulamin naszej KSI. Szczegóły w dokumentach na zakładce KSI.

Więcej czerwonego

Dziś porcja bardzo wielu pozytywnych wiadomości. Mamy zaszczyt ogłosić, że swoje próby na stopień HARCMISTRZYNI zamknęły dwie druhny z naszego Hufca! Ogromne gratulacje należą się Ewie Job i Dominice Dąbrowskiej-Hojnor! Życzymy satysfakcji z wykonanej pracy i wielu harcerskich wyzwań!

Kurs drużynowych "Kombinacja 2017"

ZKK Kombinat zaprasza instruktorów i absolwentów kursów przewodnikowskich na kurs drużynowych wszystkich metodyk "Kombinacja 2017".

3 zjazdy kursowe:

• 3­ - 5 III 2017
  • 17 - 19 III 2017
  • 31 III­ - 2 IV 2017

Szczegóły na plakacie (JPG, 510KB) i regulaminie (PDF, 255KB).

Zgłoszenia do 14 lutego 2017 - formularz.

Zbieramy harcerskie wspomnienia

Harcerstwo jest obecne w Nowej Hucie już od 60 lat.

Ten czas to wiele niezwykłych wspomnień, historii i opowieści. Chcemy zebrać je i pokazać mieszkańcom dzielnicy - dlatego organizujemy wystawę przedstawiającą ponad pół wieku historii ruchu harcerskiego w Hucie.

Jeżeli posiadacie harcerskie pamiątki, które moglibyście udostępnić na wystawę, chcecie podzielić się swoimi harcerskimi wspomnieniami lub znacie osoby, które są w stanie to zrobić, prosimy o kontakt z pwd. Piotrem Górniakiem na adres e-mail piotr.gorniak@zhp.net.pl lub pod numerem telefonu 695 705 636.

Harcmiting dla harcerzy starszych i wędrowników

Październik niebawem dobiega końca, ale my nie damy się pokonać jesiennemu lenistwu!

Już dziś zapraszamy wszystkich Harcerzy Starszych i Wędrowników na tegoroczny HARCMITING, 19 listopada 2016, organizowany tradycyjne przez Szczep Halny. Zgłoszenia trwają do 9 listopada.

Aby wziąć udział wraz ze swoją ekipą należy napisać na: komenda@szczephalny.pl.

Zachęcamy!

60-lecie Hufca - zaczynamy

W tym roku harcerskim obchodzimy 60 lat działalności Hufca Kraków-Nowa Huta! Dlatego też nie zabraknie atrakcji związanych z tym wydarzeniem!

Jeśli chcesz się włączyć w jakiekolwiek przygotowania, akcje - zapraszamy!

Jeśli posiadasz archiwalia, pamiątki, zdjęcia, kroniki i inne rzeczy związane z 60-letnią historią naszego hufca - bardzo prosimy o udostępnienie, wypożyczenie.

Chętnie poznamy różne historie, niesamowite wydarzenia i zdarzenia, anegdotki, zabawne sytuacje, nieznane fakty z Waszych środowisk, Instruktorzy z dawnych lat - przysyłajcie do nas materiały, przybywajcie na środowe dyżury.

Ważne informacje na witrynie - już są regulamin i zadania dla drużyn (1 etap). Będzie więcej...

Na FB można znaleźć o wiele więcej - szukajcie #hufiecNH

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] ... [28]