KSI czeka na Was!

Kto ma coś do zaprezentowania? Plan próby? Raport z próby? Komisja czeka!

Biała Służba

Wiadomość ze Sztabu Białej Służby ZHP na Światowych Dniach Młodzieży Kraków 2016

Druhny i Druhowie!
Pozostało 5 tygodni do końca zgłoszeń do Białej Służby na Światowych Dniach Młodzieży.

Serdecznie zapraszamy wszystkich wędrowników i instruktorów do włączenia się w Białą Służbę podczas tegorocznych Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Zlot odbędzie się w dniach 23.07.2016 - 1.08.2016. Koszt uczestnictwa to jedyne 180 zł, a w cenie tej ujęte są: zakwaterowanie, pełne wyżywienie, transport, ubezpieczenie oraz pamiątkowa wyprawka (koszulka, identyfikator, plecak, itp.). Miasteczko skautowe (dla członków ZHP i innych zagranicznych organizacji  skautowych) zlokalizowane będzie w Więcławicach Starych, na terenie gminy Michałowice. Jako jedyna organizacja pozarządowa oferujemy możliwość pełnienia służby na ŚDM osobom już od 16 roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą przyjechać na wydarzenie pod opieką pełnoletniego instruktora ZHP. Zapisy trwają do 31 maja 2016 r.

Służba odbywać się będzie w systemie zmianowym, po 8 godzin dziennie. Wolontariusze mogą zapisać się do służby: medycznej, zabezpieczenia, informacyjnej, aprowizacyjnej oraz kwatermistrzowskiej.

Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę www.sdm.zhp.pl.

Aktualizacja zasad pracy KSH

Warto się zapoznać z nowymi zasadami pracy Kapituły!

1% podatku dla harcerzy

Wszystkich rozliczających jeszcze swojego PITa zachęcamy do przekazania 1% swojego podatku na harcerzy z Nowej Huty. Szczegółe instrukcje tutaj.

Aktualizacja informacji finansowych

Czy wiesz, jaki jest nowy numer konta bankowego?

Czy wiesz, jak się skontakować z druhną Skarbnik?

Czy wiesz, kiedy przynieść rozliczenie finansowe szczepu?

Zaglądnij tutaj

Przed HAL 2016

Podsyłam Wam poradnik komendanta podobozu, wypracowany przez Olę Tarczydło, w ramach jej próby podharcmistrzowskiej.

Miałam przyjemność krótko się z nim zapoznać - jest naprawdę solidnie przygotowany. Przyda się na pewno tym, którzy pierwszy raz obejmują funkcję komendanta podobozu, ale także może pomóc ustrukturyzować wiedzę tym, którzy robią to po raz kolejny.

Polecam - Kasia Pucułek

Zmiany w KSI

Komendant ogłosił rozkazem. Gratulacje i życzenia powodzenia dla nowej Przewodniczącej!

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] ... [28]