1% podatku dla harcerzy

Wszystkich rozliczających jeszcze swojego PITa zachęcamy do przekazania 1% swojego podatku na harcerzy z Nowej Huty. Szczegółe instrukcje tutaj.

Aktualizacja informacji finansowych

Czy wiesz, jaki jest nowy numer konta bankowego?

Czy wiesz, jak się skontakować z druhną Skarbnik?

Czy wiesz, kiedy przynieść rozliczenie finansowe szczepu?

Zaglądnij tutaj

Przed HAL 2016

Podsyłam Wam poradnik komendanta podobozu, wypracowany przez Olę Tarczydło, w ramach jej próby podharcmistrzowskiej.

Miałam przyjemność krótko się z nim zapoznać - jest naprawdę solidnie przygotowany. Przyda się na pewno tym, którzy pierwszy raz obejmują funkcję komendanta podobozu, ale także może pomóc ustrukturyzować wiedzę tym, którzy robią to po raz kolejny.

Polecam - Kasia Pucułek

Zmiany w KSI

Komendant ogłosił rozkazem. Gratulacje i życzenia powodzenia dla nowej Przewodniczącej!

Imieniny Zucha

Drogie Zuchy i Zuchenki,

W tym wyjątkowym dniu życzę Wam, aby bycie Zuchem było niekończącą się przygodą, czasem wspaniałych zbiórek i jeszcze lepszych wycieczek. Ponadto życzę Wam wielu zdobytych sprawności: indywidualnie i z kolegami, a także kolejnych zuchowych gwiazdek oraz jak najwięcej dobrych przeżyć podczas zimowisk i kolonii.

Kadro Zuchowa,

Wam życzę, abyście z gromady czerpali co najmniej tak wiele satysfakcji i radości, jak wiele wkładacie swojego czasu, entuzjazmu i pracy w jej funkcjonowanie. I aby uśmiech Waszych pociech był w stanie Wam zawsze wszystko wynagrodzić.

Komendant

Posiedzenie KSI i KSH

Dodał(a): Członek Komendy (Ewa)

12 stycznia pierwsze posiedzenia KSI i KSH w nowym roku.

Zapraszamy!

Emotikon smi

XII

Orlej Perć jakiej nie widzieliście

Nowa odsłona Orlej Perci!

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] ... [29]