Bieg po Harcówkach

Bieg po Harcówkach zostaje przesunięty na sobotę 31-01-2015, szczegółowe informacje wkrótce.

Wyjazdowa Rada Hufca

Druhny i Druhowie,

Serdecznie zapraszam członków władz i agend Hufca oraz komendantów i członków Komend Szczepów na Wyjazdową Radę Hufca, która odbędzie się w Rabce Zdroju, Willa Luboń  http://willalubon.pl/ (Zaryte 76a)  w planowym terminie 23-25.01.2015r. (od piątku do niedzieli)

Cena od osoby wynosi 20zł za cały wyjazd;

Zapewniamy:
- 2 noclegi w ośrodku (należy mieć własny śpiwór)
- na pewno 1 ciepły posiłek w sobotę
- ciekawy program
- dobrą atmosferę i super zabawę :)

We własnym zakresie:
- śniadania i kolacje
- koszty transportu

Zgłoszenia indywidualne - do niedzieli 18.01.2014r. na adres komendanta hufca: jarekporanski@gmail.com

Uprzejmie proszę również o informację na temat ewentualnych samochodów, wykorzystywanych przez uczestników wyjazdu (m.in. ile miejsc?)

hm. Jarosław Porański

Warsztaty Foto Video

Czuwaj !

Zespół Promocji Hufca ZHP Kraków - Nowa Huta zaprasza na WARSZTATY FOTO VIDEO!
Odbędą się 6.01.2015r. Termin zgłoszeń to 2.01.2015r.

Koszt warsztatów wynosi 10 zł na osobę. W cenie: piękne identyfikatory, dyplomy oraz obiad. :)

Żeby zostać uczestnikiem należy wypełnić ankietę zgłoszeniową

W programie warsztatów: współczesny wizerunek ZHP, nauka o foto/ video (w zależności od wybranego kierunku warsztatów), praktyka foto/video, montaż oraz obróbka zdjęć !

Zachęcamy wszystkich bardzo serdecznie do wzięcia udziału w warsztatach ! Czekamy na wszystkie osoby zainteresowane fotografią lub video. :) :)

W razie pytań prosimy pisać na: zespolpromocjinowahuta@gmail.com

Bardzo prosimy o rozesłanie informacji do drużynowych, przybocznych i instruktorów ! :)

Z niecierpliwością czekamy na zgłoszenia ! :)

TADEK 2014 - nominacje

UWAGA! UWAGA!
Plebiscyt na Najlepszych Instruktorów Chorągwi Krakowskiej 2014 wystartował!
Od dziś aż do 21. grudnia możecie zgłaszać kandydatury tych, których waszym zdaniem należy docenić za tegoroczny wysiłek!
Wszystkie niezbędne informacje oraz regulamin znajdziecie na stronie www.tadek2014.krakowska.zhp.pl

BŚP 2014

Druhny i Druhowie!

Serdecznie zapraszam na uroczystość przekazania Betlejemskiego Światła Pokoju w niedzielę 14.12.2014r. Tradycyjnie spotykamy się Hufcem o godzinie 15:30 pod Kościołem Św. Idziego na końcu ul. Grodzkiej.

hm. Jarosław Porański

Zmiany w Hufcu

W związku ze zmianami personalnymi w Komendzie Hufca i małą reorganizacją zespołów publikujemy nowe zakresy obowiązków w dziale Kto jest Kto i nową strukturę w Dokumentach.

Ruber Ignis - świeży wygląd

Wszystko, co potrzebujecie wiedzieć o namiestnictwie, jest na witrynie!

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] ... [28]