Harcmiting 2015

W imieniu szczepu "Halny" serdecznie zapraszam drużyny harcerskie na Harcmiting! Szczegóły w ulotce (JPG, 124KB) i regulaminie (DOC, 33KB).

Hutomatograf 2015

ZKK zaprasza instruktorów i absolwentów kursów przewodnikowskich na kursy drużynowych zuchowych, harcerskich i starszoharcerskich "Hutomatograf 2015". Szczegóły na plakacie (JPG, 219KB) i regulaminie (PDF, 51KB).

Zmiany w Hufcu

W związku ze zmianami personalnymi w Komendzie Hufca publikujemy nowe zakresy obowiązków w dziale Kto jest Kto i nową strukturę w Dokumentach.

"Nasza" zgoda rodziców

Druhny i Druhowie,

Między innymi nasze interwencje doprowadziły do modyfikacji GK-owskiego wzoru zgody rodzica na przynależność do ZHP. Dziękuję środowiskom, które zwróciły uwagę na brak danych ewidencyjnych we wzorze. Szczegóły znajdują się pod linkiem:

Zgodnie z informacją, część A i B dokumentu można zmieniać, dopasowując do wymogów środowiska. Poniżej znajduje się ten wzór, gdzie ja pozwoliłem sobie na modyfikację, dopisując słowa "i biwakach".

Bardzo proszę o korzystanie ze wzoru w wersji przesłanej lub wprowadzając własne modyfikacje w szczepach, przy założeniu niezmienności części C.

Bieg po Harcówkach

Bieg po Harcówkach zostaje przesunięty na sobotę 31-01-2015, szczegółowe informacje wkrótce.

Wyjazdowa Rada Hufca

Druhny i Druhowie,

Serdecznie zapraszam członków władz i agend Hufca oraz komendantów i członków Komend Szczepów na Wyjazdową Radę Hufca, która odbędzie się w Rabce Zdroju, Willa Luboń  http://willalubon.pl/ (Zaryte 76a)  w planowym terminie 23-25.01.2015r. (od piątku do niedzieli)

Cena od osoby wynosi 20zł za cały wyjazd;

Zapewniamy:
- 2 noclegi w ośrodku (należy mieć własny śpiwór)
- na pewno 1 ciepły posiłek w sobotę
- ciekawy program
- dobrą atmosferę i super zabawę :)

We własnym zakresie:
- śniadania i kolacje
- koszty transportu

Zgłoszenia indywidualne - do niedzieli 18.01.2014r. na adres komendanta hufca: jarekporanski@gmail.com

Uprzejmie proszę również o informację na temat ewentualnych samochodów, wykorzystywanych przez uczestników wyjazdu (m.in. ile miejsc?)

XII

Warsztaty Foto Video

Czuwaj !

Zespół Promocji Hufca ZHP Kraków - Nowa Huta zaprasza na WARSZTATY FOTO VIDEO!
Odbędą się 6.01.2015r. Termin zgłoszeń to 2.01.2015r.

Koszt warsztatów wynosi 10 zł na osobę. W cenie: piękne identyfikatory, dyplomy oraz obiad. :)

Żeby zostać uczestnikiem należy wypełnić ankietę zgłoszeniową

W programie warsztatów: współczesny wizerunek ZHP, nauka o foto/ video (w zależności od wybranego kierunku warsztatów), praktyka foto/video, montaż oraz obróbka zdjęć !

Zachęcamy wszystkich bardzo serdecznie do wzięcia udziału w warsztatach ! Czekamy na wszystkie osoby zainteresowane fotografią lub video. :) :)

W razie pytań prosimy pisać na: zespolpromocjinowahuta@gmail.com

Bardzo prosimy o rozesłanie informacji do drużynowych, przybocznych i instruktorów ! :)

Z niecierpliwością czekamy na zgłoszenia ! :)