Logowanie

Login:
Hasło:

Wszystkie aktualności:

 

15
IX
2017

Zjazd Hufca

Dodał(a): Admin

Zjazd Sprawozdawczy Hufca odbędzie się w sobotę 30 września 2017 o 11:00 w Szkole Podstawowej nr 80 os. Na Skarpie 8, zaraz po zakończeniu zbiórki wyborczej.
Proszę sprawdzić zaktualizowaną listę osób uprawnionych do głosowania i przekazać w Waszych środowiskach i agendach wiadomość o zjeździe.
Listę i sprawozdanie można znaleźć tu.

 

11
IX
2017

Zmiany

Dodał(a): Admin

Zmiany w Komendzie, zmiany w namiestnictwach, zmiany w szczepach, zmiany w drużynach... Poczytajcie nowe rozkazy i odpowiednie zakładki!

10
V
2017

Przebiegliśmy 60 kilometrów

Dodał(a): Admin

Na sportowo, jubileuszowo

6 maja był niesamowicie ważnym wydarzeniem dla naszego Hufca, bowiem właśnie wtedy odbyła się długo przez wszystkich wyczekiwana Sztafeta. Było to sportowe wydarzenie, które miało na celu dalsze świętowanie 60-lecia naszego środowiska, ale również miało promować zdrowy tryb życia. Jak powiedział sam organizator Karol Kuźniarowski: „Mam takie poczucie, że w dzisiejszych czasach mało kto pracuje ze zdrowym trybem życia, z myślę, że warto.


Głównym celem Sztafety było przebiegnięcie 60 kilometrów z okazji 60 lat działalności harcerskiej. Zuchy, harcerze, harcerze starsi, wędrownicy i instruktorzy chętnie stawili się o godzinie 10.00 przy Zalewie Nowohuckim. Bieg działał na zasadzie dyscypliny olimpijskiej. Każdy pion przebiegł określony kawałek trasy daną ilość razy, co dało w sumie 60 kilometrów. Cały dystans natomiast przebyła chorągiewka, która była przekazywana z rąk do rąk biegaczy.

Oprócz samego biegu na uczestników czekało 7 atrakcyjnych punktów programowych. Między innymi: wspinaczka, liny, rumba, kajaki, gra rowerowa, pojedynki sportowe na boisku i inne. Na każdym z nich harcerze i zuchy mogli spędzić aktywnie i wesoło czas.

Całość zakończyła się o godzinie 14.00, wtedy to właśnie, z wyliczeń organizatorów miało na naszym liczniku wybić 60 kilometrów i tak właśnie się stało. Na końcu główny organizator i Komendant Hufca złożyli serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w to wydarzenie. Pokazało ono jaką mamy moc!

Autor: Maciej Czarnecki

16
IV
2017

1% podatku

Dodał(a): Admin

Rok rocznie rozliczając PIT-37 mają Państwo możliwość podarowania 1% swojego podatku na wybraną organizacje pozarządową. Serdecznie zachęcamy do wsparcia naszego Hufca, który nieprzerwanie działa i wychowuje młodych ludzi już od sześćdziesięciu lat. To korzystna inwestycja w rozwój naszych zuchów, harcerzy i instruktorów.
KRS: 0000273492
Cel szczegółowy: Hufiec ZHP Kraków - Nowa Huta
Państwa wsparcie jest dla nas bardzo cenne.

 

4
IV
2017

HAL - przygotowania zacząć czas

Dodał(a): Admin

Druhna Skarbnik dodała nowe dokumenty, z instrukcjami na lato, nowy spis zakupionego sprzętu, nowy wniosek o zgodę na akcje zarobkowe, zwane zbiórkami publicznymi... Do dzieła!

20
III
2017

Sztafeta na 60-lecie

Dodał(a): Admin

Informacje są na na FB oraz tutaj.

2
III
2017

Zmiany w finansach

Dodał(a): Admin

W nowym roku nowe formularze. Raport kasowy i nowy Protokoł z przeliczenia pieniędzy ze zbiórki publicznej. Wszystko wyjaśnione przez Druhnę Skarbniczkę na zakładce Finanse.

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] ... [34]