Kurs Przybocznych "U Źródła 2017"

Serdecznie zapraszamy wszystkich przybocznych do zapoznania się z regulaminem i zapisów na kurs przybocznych. Zapisy poprzez ankietę zgłoszeniową (http://bit.ly/2xpQA92) do 15.10.2017.

Komenda kursu:
Komendantka - hm. Dominika Dąbrowska-Hojnor
Szefowa biura - pwd. Karolina Marat
Komendantka pionu zuchowego - pwd. Jolanta Gosławska
Komendantka pionu harcerskiego - phm. Aneta Jędrszczyk
Komendant pionu starszoharcerskiego - pwd. Piotr Górniak

Plakat (JPG, 250KB) i regulamin kursu (PDF, 342KB)

Pomoc w badaniach naukowych

Druhna pwd. Beata Wrzos z Hufca ZHP Tarnów szuka uczestników tegorocznych obozów harcerskich, któzy chcieliby jej pomóc w badaniach naukowych. Pomoc polega na wypełnieniu ankiety: https://goo.gl/forms/UbRVWpReg5HCGucJ2.

Pomożecie?

Nowe formularze!

Uwaga drużynowi!

Oddajemy w Wasze ręce ujednoliconą zgodę, którą powinien podpisać (w dwóch miejscach) rodzic/opiekun każdego zucha/harcerza, a którą Wy powinniście mieć na każdej zbiórce/evencie.

Formularz zgody rodziców (DOC, 212KB)

Formularz zgody rodziców (PDF, 386KB)

Wpiszcie na nich nazwę szczepu i drużyny!

Inauguracja Hufcowa

Ściśle tajna!

Kto - wiadomo, kadra

Kiedy - 24 września, od 7:00 do 19:00

Gdzie - zaczyna się i kończy pod Muzeum PRL

Zgłoszenia do 20 września.

Zbiórka Wyborcza

W sobotę 30 września 2017 o 8:00 w Szkole Podstawowej nr 80 os. Na Skarpie 8 odbędzie się zbiórka wyborcza naszego rejonu hufców (tzn my i Oświęcim), na której wybierzemy dwóch delegatów na Zjazd ZHP odbywający się w grudniu.
Proszę sprawdzić zaktualizowaną listę osób uprawnionych do głosowania i przekazać w Waszych środowiskach i agendach wiadomość o zbiórce wyborczej.

Zjazd Hufca

Zjazd Sprawozdawczy Hufca odbędzie się w sobotę 30 września 2017 o 11:00 w Szkole Podstawowej nr 80 os. Na Skarpie 8, zaraz po zakończeniu zbiórki wyborczej.
Proszę sprawdzić zaktualizowaną listę osób uprawnionych do głosowania i przekazać w Waszych środowiskach i agendach wiadomość o zjeździe.
Listę i sprawozdanie można znaleźć tu.

Zmiany

Zmiany w Komendzie, zmiany w namiestnictwach, zmiany w szczepach, zmiany w drużynach... Poczytajcie nowe rozkazy i odpowiednie zakładki!

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] ... [29]