Strona główna arrow Kontakt arrow Lokal Hufca

Lokal Hufca

Adres siedziby Hufca:

ul. Kaczeńcowa 7, 31-831 Kraków

 

Serdecznie zapraszamy na "Kaczeńcową 7". Tutaj będziecie mogli zorganizować biwak drużyny, klimatyczne spotkanie instruktorskie, czy przeprowadzić warsztaty.
"Kaczeńcowa 7" to nowoczesna, harcerska przestrzeń - hostel z 23 miejscami noclegowymi, wielofunkcyjna sala konferencyjna, duża harcówka i dobrze wyposażona kuchnia. To wszystko położone w pięknym otoczeniu parku i stawu. Dzięki sprawnej komunikacji miejskiej dotrzecie tutaj bez problemu. Więce informacji i zdjęcia z różnych pomieszczeń są poniżej kalendarza

Oferta (PDF, 1,58MB), witryna i fanpage.

 

Ośrodek K7 jest oddziałem Fundacji Kształcenia Wypoczynku i Rekreacji.

 

 

 

Zachęcamy do korzystania z siedziby hufca, a zainteresowanych noclegiem w harcerskim hostelu prosimy o kontakt na kaczencowa7@gmail.com lub krakownowahuta@zhp.pl, tel.: 511 787 313

 

Zasady korzystania z lokalu Hufca (format PDF, 392KB)

 

 

Oddział Fundacji Kształcenia, Wypoczynku i Rekreacji "Kaczeńcowa 7" to doskonała baza wypadowa dla grup, które planują zwiedzić Kraków, a cenią sobie spokój i bliskość natury. Lokal mieści się w Nowej Hucie, w pobliżu słynnego kościoła "Arka Pana", budynek jest usytuowany nad stawem, w cichej i spokojnej okolicy, bezpośrednim sąsiedztwie projektowanego parku krajobrazowego Dłubnia.

Wejście do budynku jest niezależne i możliwe 24/7. Budynek usytuowany jest na ogrodzonym terenie, posada 4 miejsca parkingowe. W bliskim sąsiedztwie znajduje się sklep spożywczy, stacja benzynowa, plac targowy.

Hostel posiada 23 miejsca noclegowe, z dostępem do nowoczesnych sanitariatów i pryszniców oraz aneksu kuchennego. Korzystający z hostelu mają do dyspozycji klimatyczną harcówkę w podziemiu. Budynek posiada nowoczesną salę konferencyjną na około 50 osób, wyposażoną w pomoce multimedialne (telewizor, rzutnik) połączoną z niezależnym węzłem sanitarnym.