Terminy
(najbliższy miesiąc)

Wspierają nas

Witamy w Hufcu ZHP Kraków - Nowa Huta!


Ostatnio dodane wiadomości:

6
I
2020

Plan pracy hufca

Dodał(a): Admin

Na plan pracy hufca składają się plany cząstkowe różnych zespołów, wszystkie są dostępne tutaj

24
XII
2019

Życzenia od Komendy

Dodał(a): Admin

19
XII
2019

Śpiewanki instruktorskie

Dodał(a): Admin

W imieniu druhny Gosi Lach oraz krewnych i znajomych Mokrasa zapraszamy kadrę i instruktorów Hufca (aktywnie działających kiedyś i dziś) na wyjątkowe śpiewanki!
Nie tylko przypomnimy sobie największe obozowe szlagiery, ale także muzycznie przygotujemy do 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

termin: 10.01.2020 r. (piątek) start: 18.00
miejsce: Kaczeńcowa 7
wstęp: datek do puszki

 

Zabierzcie śpiewniki i gitary! Do zobaczenia!

 

1
XII
2019

Nowe adresy mailowe!

Dodał(a): Admin

Uwaga! Czas na zmiany w książkach adresowych!

KSI - ksi.nowahuta@zhp.net.pl

KSH - ksh.nowahuta@zhp.net.pl

ZKK - zkk.nowahuta@zhp.net.pl

Zespół Promocji - promocjanh@zhp.net.pl

Namiestnictwo Tropicana - nztropicana@zhp.net.pl

Namiestnictwo Orla Perć - namiestnictwo.orla.perc@zhp.net.pl

Namiestnictwo Ruber Ignis - sprawy starszoharcerskie ruber.ignis@zhp.net.pl

Namiestnictwo Ruber Ignis - sprawy wędrownicze wedrownicy.ruber.ignis@zhp.net.pl

Kapituła Odznaczeń - ko.nowahuta@zhp.net.pl

Szczep Czerwonych Maków - czerwone.maki@zhp.net.pl

Szczep Halny - szczep.halny@zhp.net.pl

Szczep Kolorowy - szczep.kolorowy@zhp.net.pl

Szczep Orogen - szczep.orogen@zhp.net.pl

Szczep Tęczowy - szczep.teczowy@zhp.net.pl

Szczep Unia - szczep.unia@zhp.net.pl

15
XI
2019

Spotkanie Rady Hufca

Dodał(a): Admin

Trzecie w tym roku spotkanie Rady Hufca

15
XI
2019

Nowości w Kapitule Stopni

Dodał(a): Admin

Nowe zasady działania, nowe wytyczne prób na stopień, nowe terminy! Zaglądnijcie na zakładkę Kapituły Stopni!

1
X
2019

Nowa karta biwaku

Dodał(a): Admin

Nowe zasady zgłaszania biwaków i nowa karta biwaku! Szczegóły na zakładce

więcej aktualności...