Zbiórka elektro-śmieci

UDOSTĘPNIJ
/
451

Masz zepsute urządzenia elektroniczne? Zagracają Ci w domu? Nie czekaj! Przynieś je na zbiórkę #Elektrośmieci, która będzie trwała od godz.12:00 do 15:00 w dn. 20 czerwca 2021 r. na ul. Kaczeńcowej 7. 

JAKIE ELEKTROŚMIECI ZBIERAMY?

Kategoria A – żelazko, telefon komórkowy, klawiatura, akcesoria komputerowe, radio przenośne, toster, czajnik, suszarka do włosów, magnetowid, zabawka elektryczna, odtwarzacz DVD, mikser, młynek do kawy, zegar, kamera, waga, depilator, golarka, inne ZSSE o masie od 1 do 2 kg.

Kategoria B – monitor LCD, laptop, ekspres ciśnieniowy i do kawy, drukarka, faks, maszynka do mielenia mięsa, frytkownica, instrumenty muzyczne, wiertarka, wzmacniacz dźwięku, radioodbiornik, komputer, robot kuchenny, wieża audio, inne ZSEE o masie od 2 do 5 kg.

Kategoria C – przenośna kuchenka elektryczna, kuchenka mikrofalowa, sprzęt Hi-Fi, odkurzacz, maszyna do szycia, sprzęt nagłośnieniowy, kopiarka, kasa fiskalna, inne ZSSE o masie od 5 do 10 kg.

Kategoria D – monitor i telewizor kineskopowy, sprzęt Hi-Fi, sprzęt sportowy z elektrycznymi lub elektronicznymi częściami składowymi, zestaw kina domowego, inne ZSSE o masie od 10 do 15 kg.

W razie pytań, prosimy o kontakt:

krakownowahuta@zhp.pl